Seznam referenc - vgradni vitli PROFI

Seznam referenc kupcev profesionalnih vgradnih vitlov.

Dürfen wir helfen?

Kontaktiere Sie uns.

OSREDNJA SLOVENIJA

  • FRANK Miha s.p., Unec 94 a, 1381 Rakek
  • LAVRIČ Tomaž, Hrib Loški potok 29a, 1318 Loški Potok (dve vitli)
  • Milan SAŠEK, Zg. Slivnica 30, 1293 Šmarje Sap
  • POLJANŠEK Franci S.P. – HRAST, Perovo 14, 1241 Kamnik
  • SUHADOLNIK Tomaž, Zabočevo 5, 1353 Borovnica (dve vitli)
  • TRIMARK D.O.O., Damjan DOLINŠEK, Perovo 9, 1241 Kamnik
  • TRPIN Matija Ivan S.P., Gabrje 2, 1356 Dobrova
  • TOMLES – Knavs Tomaž s.p., Travnik 114, 1318 Loški Potok
  • Sebastjan JURCA, Tovarniška c. 1370 Logatec
  • BENČAN Janko, Dolenja vas 33, 1380 Cerknica
  • STRELES, STRLE Janez, Loški potok, 1318 Loški potok
  • TEHNOGOZD d.o.o., Letališka c. 29, Ljubljana
  • Posredništvo in gradbena mehanizacija Franci AVBELJ s.p.,
  • Sp. Prapreče 24, 1225 LUKOVICA
  • Jakob KRAMAR, Prigorica 74, 1331 Dolenja vas
  • Boris ŠTURM, Golo 18, 1292 Ig
  • Janez MELE, Dolenja vas , 1380 Cerknica
  • Vladimir MELE, Dolenja vas, 1380 Cerknica
  • Tomaž LAVRIČ, Loški potok 29, 1318 Loški potok
  • Igor DEBEVEC, Borovnica 15, 1353 Borovnica
  • Tadej TURŠIČ, Sp. Laze
  • Mihael BRLEC, Zg. Palovče 3, 1241 Kamnik
  • Dejan MUHIČ, Ambrus 66, 1303 Zagradec
  • Janez TRKOV, Dobrunjska c. 32, 1000 Ljubljana
  • Žagarstvo ČUK Janez, Petkovec 10, 1373 Rovte
  • Franc AVBELJ S.P., Lukovica
  • Primož ŽUNTER s.p., Mala sela 5b, 1252 Vače
  • Kerneža Ivan, Novi Lazi 12a, 1338 Kočevska reka
  • Gozdarstvo KASTELIC Damjan Kastelic, Velika Štanga 25a, 1275 Šmartno
  • LEVAR d.o.o., Podskrajnik 22, 1380 Cerknica
  • MM GOZDARSTVO d.o.o., Velika Ligonja 74, 1360 Vrhnika
  • EPROMING d.o.o., Zgornja Besnica 4a, 1000 Ljubljana
  • OKRŠLAR Ivan dopolnilna dejavnost, Žlebe 49a, 1215 Medvode


KOROŠKA

  • ANDILES d.o.o, ANŽELAK Štefan , Gradišče 18 a , 2380 Slovenj Gradec
  • BLAŽEJ Aleš, Činžat 22, 2343 Fala
  • GOZDARSKE STORITVE GALER Stanislav s.p., Pernice 14, 2366 Muta
  • MARIJA KOROŠEC , PODGORJE 48, 2381 Podgorje pri Slovenj Gradcu
  • ADTEH d.o.o., Pameče 151, 2380 Slovenj Gradec
  • JAVUŠNIK d.o.o, Sv. Vid 24, 2367 Vuzenica
  • ČG Andrej ČREŠNAR, Cesta XIV. Divizije 24, 2310 Slovenska Bistrica
  • VIDOVIČ Martin, Gradišča 8,2282 Cirkulane
  • Peter VOLMAJER, Zg. Kapla 51 , 2362 Kapla


ŠTAJERSKA

  • Vida MOLIČNIK, Strmec 9, 3334 Luče
  • Vito TRATNIK, Zgornji Dol 38, 3342 Gornji Grad
  • Gozdarske storitve, Vili GROBELNIK, Vine 12, 3203 Nova cerkev
  • Roman ROSC, Strmec 22, 3334 Luče
  • Silvester POTOČNIK, Zg. Pristava 15, 3214 Zreče
  • IGLAVCI d.o.o., Vine 12,3203 Nova cerkev
  • VOLOVŠEK d.o.o, Zibika 5, 3253 Pristava pri Mestinju
  • Cveto VOLER s.p., Strmec 12, 3334 Luče ob Savinji
  • FALTER Gozdarstvo Marko Lesičar, Lahov Graben 5, 3273 Jurklošter


PREKMURJE

  • KREFT FRANC, Kutinci 5, 9244 Sveti Jurij ob Ščavnici
  • VALNER Uroš, Plitvica 8, 9253 Apače


DOLENJSKA

  • GRB HRAST D.O.O., Bučka 3, 8276 Bučka
  • KOLIČ Marjan, Veliki Podljuben 2, 8323 Uršna Sel
  • JAKŠE Gregor, Studenec 48, 8293 Studenec
  • MUKI LES D.O.O., Podturn 17, 8350 Dolenjske Toplice
  • Tomo BOBAŠ, Čermošnjice 30, 8333 Semič 
  • KASTELEC Leon, Kovača vas 7, 8342 Stari trg ob Kolpi
  • Matjaž JAKŠE, Jablance 17, 8311 Kostanjevica na Krki
  • LGG Zaletel k.d., Višnja vas 40, 8000 Novo mesto
  • Albin POLJANEC, Podbrdo 27a, 8243 Podbrdo
  • Asim TURKANOVIČ s.p., Podturn pri Dol. Toplicah 17, 8350 Dolenjske Toplice
  • Zlatko KOBE S.P., Učakovci 29, 8344 Vinica
  • Anton BOBEN, Zvirče 12, 8362 Hinje
  • Gozdarstvo SVETIČ Andreja Starešinič, Obrh pri Dragatušu 11, 8343 Dragatuš
  • M-HOLC d.o.o., Podstenica 8, 8350 Dolenjske Toplice
  • Zdravko MIHELČIČ, Brezova reber 4, 8333 Semič
  • Dejan HOSTNIK, Velika Dolina 19, 8261 Jesenice na Dolenjskem
  • Darko JANC, , Studenec 44, 8293 Studenec


GORENJSKA

  • GOZDARSTVO MEGLIČ D.O.O., Potarje 19, 4290 Tržič
  • LARIX GT D.O.O., Belska cesta 38, 4205 Preddvor
  • MONARH D.O.O., Cesta maršala Tita 16, 4270 Jesenice
  • BRANKO GARTNER, Dražgoše 1, 4228 Železniki
  • Marko DOLENC, Gabrovo 5, 4220 Škofja Loka
  • Tine OMAN, Zminec 11, 4220 Škofja Loka
  • JELENC ŠILER d.o.o., Zg. Gorje, 4247 Zgornje Gorje
  • MARCOMP d.o.o, Dražgoše 31, 4228 Železniki
  • LES Bled d.o.o., Blejska cesta 23, 4260 Bled
  • Matic ŠINKOVEC, Zg. Jezersko 130, 4206 Jezersko
  • Klemen MAČEK, Žabnica 11, 4209 Žabnica
  • Klemen KAVAR, Podljubelj 273, 4290 Tržič


NOTRANJSKA

  • SREDNJA GOZDARSKA IN LESARSKA ŠOLA POSTOJNA, Tržaška 36, 6230 Postojna ( 2x vitli)
  • ŠABEC Miran, BRAZDA d.o.o., Selce, 6257 Pivka
  • David LOGAR s.p., Buje 3a, 6217 Vremski Britof
  • Igor DEKLEVA, DOMAČIJA ŽAGAR, Buje 1, 6217 Vremski Britof
  • Igor ŽAGAR, Buje 1, 6217 Vremski Britof
  • SEKAČ d.o.o., Predjama 40, 6230 Postojna
  • Aljoša FRANETIČ, Vremski britof 9, 6217 Vremski britof
  • Vleka lesa Rutar Miroslav s.p., Fabci 2, 6254 Jelšane
  • Iskra Jože s.p., Zabiče 27, 6250 Ilirska Bistrica

SEVERNA PRIMORSKA

  • POLANEC Rafael, Gorenja Trebuša 4 a, 5283 Slap ob Idrijci
  • Soško gozdno gospodarstvo, Brinov drevored 13, 5220 Tolmin
  • Andrej JENSTRLE, Podporezen 3, 5213 Podbrdo
  • Vinko MAKUC, Gorenja Trebuša, 5283 Slap ob Idrijci
  • RUPNIK d.o.o., Jelični vrh 8, 5280 Idrija - Godovič